مقالات

خرید بک لینک و رپورتاژ (2020)

سفارش لینک سازی

سفارش لینک سازی

لینک سازی طرح flower یا همان طرح گل از جمله بهترین متد های لینک بیلدینگ میباشد که هم اکنون وب سایت سئو تکنیک این امکان را برای شما فراهم آورده است تا سفارش ساخت لینک بیلدینگ به صورت طرح گل را برای وب سایتتان ثبت کنید. در این متد با بهره گیری از وبلاگ ها و البته لینک های فالو متدی بسیار پیشرفته به نام لینک بیلدینگ طرح گل بر روی سایتتان پیاده خواهد شد که افزایش رتبه در آن کاملاً طبیعی خواهد بود. توجه داشته باشید این متد به صورت سئو سفید اجرا میگردد.

این روش در 3 نوع اجرا میگردد:

  • 10 رپورتاژ (غیر کپی) + 2 ساید بار ، مناسب برای کلماتی با رقابت کم ، 150.000 تومان
  • 20 رپورتاژ (غیر کپی) + 4 ساید بار ، مناسب برای کلماتی با رقابت متوسط ، 300.000 تومان
  • 40 رپورتاژ (غیر کپی) + 8 ساید بار ، مناسب برای کلماتی با رقابت زیاد ، 600.000 تومان

لینک سازی PBN

لینک سازی پی بی ان یکی دیگر از روش های فوق العاده تاثیرگذار برای افزایش قدرت کلی سایت میباشد ، توصیه ما برای اجرای PBN فقط و فقط بر روی نام برند میباشد چراکه بیشترین تاثیر را بر روی برند شما خواهد داشت. همانطور که میدانید لینک سازی PBN قدرت بسیار بیشتری را نسبت به دیگر روش ها ارائه مینماید اما به همان اندازه که تاثیر بیشتری دارد به همان اندازه میتواند رتبه سایت شما را کاهش دهد (در صورت اجرای نادرست) وب سایت سئو تکنیک این تضمین را به شما میدهد که PBN را به صورت کاملاً اصولی اجرا نماید.

قیمت سفارش پی بی ان : 300.000 تومان

کمپین رپورتاژی در سایت های دانشگاهی

مفتخریم به عنوان اولین وب سایت ایرانی کمپین رپورتاژی در سایت های دانشگاهی (دانشگاه های معتبر جهان) را برای وب سایت شما اجرا کنیم. با بهره گیری از کمپین رپورتاژی دانشگاهی میتوانید اعتبار بیشتری را برای وب سایتتان نزد گوگل رقم بزنید. این کمپین شامل 7 رپورتاژ از سایت های دانشگاهی میباشد. بایستی توجه داشته باشید برتری این پکیج رپورتاژی نسبت به دیگر پکیج ها در تقویت لینک ها میباشد. در واقع بعد از انتشار هر یک از رپورتاژ ها کاملاً توسط ما رپورتاژ تقویت خواهد شد و در نتیجه این عمل وب سایت لینک گیرنده نیز تقویت میگردد.

قیمت کمپین : 1000.000 تومان

برای خرید رپورتاژ و بک لینک با ما در ارتباط باشید

09145622900

09369909028


بک لینک و رپورتاژ

خرید بک لینک  و رپورتاژ با کیفیت و دائمی یکی از مواردی است که امروزه اکثر افراد به دنبال آن هستند چراکه یکی از ارکان اصلی سئو به شمار می آید. شاید شما هم به گوشتان خورده باشد که گوگل تاثیر بک لینک ها را کمتر کرده است اما در واقع این چنین نیست! در ادامه توضیحات کاملتری در این مورد ارائه خواهیم دادپس با ما همراه باشید…

لازم به ذکر است که در انتهای مطلب شما میتوانید هر نوع بک لینک و رپورتاژی را در سایت ها ، وبلاگ ها ، دانشگاه ها و… خریداری نمایید

آیا تاثیر بک لینک کمتر شده است؟

خرید بک لینک و رپورتاژ

متاسفانه یا خوشبختانه این موضوع که تاثیر بک لینک کمتر شده است نظر برخی از سئوکاران میباشد و در 80 درصد از مواقع این نظر کاملاً اشتباه میباشد زیرا هم اکنون نیز همانند قبل نمونه کارهای بسیاری همه روزه با بک لینک های معتبر رتبه های برتر گوگل را تصاحب میکنند پس این موضوع از نظر ما یک ایده کاملاً اشتباه است.

سایت های مرتبط

بک لینک از سایت های مرتبط چه میزان در سئو تاثیر دارد؟

بک لینک از سایت های مرتبط هم اکنون بیشتر از قبل شده است به این معنی که اگر گوگل وب سایت شما را در صورت مرتبط بودن یا نبودن لینک ها به یک اندازه پیشرفت می داد امروزه اندکی هوشمندانه تر عمل میکند و در صورت که لینک ها و رپورتاژ های شما از وب سایت های مرتبط باشد تاثیر بیشتری را بر روی وب سایت شما اعمال مینماید.

سایت های غیرمرتبط

بک لینک از سایت های غیر مرتبط تا چه میزان در سئو تاثیر دارد؟

بک لینک از سایت های غیر مرتبط همانند قبل تاثیر خود را حفظ نکرده اند بدین معنی که اگر بخواهید برای سایتی که در حوضه پزشکی فعالیت مینماید از یک سایت فیلم بک لینک تهیه کنید متاسفانه به میزان بسیار کمی در سئو سایت پزشکی تاثیر خواهد داشت و شاید بهتر باشد که اصلاً این کار را انجام ندهید چراکه تمامی هزینه را دور ریخته اید. اما یک تبصره وجود دارد که در مورد زیر به آن اشاره کرده ایم…

تبصره ای در لینک گرفتن از سایت های غیر مرتبط (سایت های خبری)

همانطور که گفته شد در این میان تبصره ای هم وجود دارد ، وب سایت های خبری توانسته اند میزان تاثیر گذاری خودشان را حفظ کنند. در واقع در برخی از موارد ما به وضوح مشاهده کرده ایم که سایت های خبری تاثیر بیشتری نسبت به سایت های عمومی داشته اند چراکه گوگل سایت های خبری را در تمامی حیطه ها شناخته است و به نوعی این سایت ها آزادی کامل را دارند تا در تمامی زمینه ها فعالیت نمایند و از این رو میتوانند به هر وب سایتی در هر زمینه ای نیز لینک بدهند بدون اینکه غیر مرتبط به شمار آیند. در مورد تاثیر گذاری بیشتر سایت های خبری نیست به سایت های مرتبط نیز باید گفت از آنجایی که سایت های خبری دائماً در حال آپدیت هستند اعتماد بیشتری را جلب کرده اند و هر سایتی که از یک وب سایت خبری لینک دریافت مینماید رسانه ای شده است.

وبلاگ

وبلاگ

بک لینک از وبلاگ ها تا چه میزانی در سئو تاثیر دارد؟

وبلاگ ها تنها جاهایی هستند که بایستی مرتبط انتخاب شوند که اگر این مورد را رعایت نکنید یعنی از وبلاگ های غیر مرتبط لینک دهید وب سایت شما پس از مدتی متاسفانه افت شدیدی نیز خواهد داشت. البته در مورد وبلاگ ها نیز تبصره ای وجود دارد و آن وبلاگ هایی هستند که در تمامی زمینه ها مطلب یونیک تولید مینمایند ، این نوع از وبلاگ ها همیشه لینک های مناسبی را ارائه میدهند و شما میتوانید به آنها اعتماد کنید (به طور مثال وبلاگ هایی که هر روز یک مطلب از یک موضوع در وبلاگ خود قرار میدهد که مطلب کاملاً خودساخته ای دارد)

وبلاگ هایی که لینک خروجی زیادی دارند برای بک لینک گرفتن مناسب هستند؟

وبلاگ هایی که لینک خروجی بسیاری دارند بدون شک برای سئو مناسب نیستند اما این نیز تبصره ای دارد ، وبلاگ هایی که بعد از هر رپورتاژ یا بک لینک حدود 3 مطلب یونیک و بدون لینک خروجی در وبلاگ ثبت نمایند میتوانند برای لینک گرفتن کاملاً مناسب باشند. به عبارت دیگر بعد از هر رپورتاژ باید وبلاگ آپدیت شود.

بک لینک سایت های دانشگاهی

لینک گرفتن از سایت های دانشگاهی چه میزان در سئو تاثیر دارند؟

لینک گرفتن از سایت های دانشگاهی در سئو تاثیر 100% مفیدی دارند البته این مورد شامل کامنت ها نمیشود زیرا هر محتوایی که کامنت گذاری در آن آزاد باشد بعد از مدتی تبدیل به یک مزرعه لینک میگردد و این یعنی علاوه بر اینکه برای سایت مفید نیست احتمال مضر بودن را نیز به ارمغان می آورد.  اما اگر شما رپورتاژی در سایت دانشگاهی داشته باشید که کامنت های آن بسته باشد میتواند تاثیر بسیار ایده آلی بر روی سایت شما داشته باشد ، لینک وب سایت شما بایستی به صورت فالو درج شود زیرا در صورت نوفالو بودن فرقی با کامنت در یک سایت دانشگاهی نخواهد داشت. نکته دیگر در مورد رپورتاژ های دانشگاهی این است که غیر مرتبط بودن و یا مرتبط بودن هیچ دخل و خرجی در تاثیر آن ندارد زیرا سایت های دانشگاهی از اعتبار بیشتری نسبت به سایت های معمولی دارند و این مانع از امتیازات منفی برای شما میگردد.

بک لینک انبوه

بک لینک انبوه از یک سایت چه میزان در سئو تاثیر خواهد داشت؟

خرید بک لینک از سایت های غیر مرتبط به هیچ عنوان پیشنهاد نمیشود اما به همان میزان خرید بک لینک انبوه از سایت های مرتبط پیشنهاد میشود ، شما میتوانید با خرید بک لینک انبوه از سایت های مرتبط رتبه های وب سایتتان را در کلمات مختلف به شدت افزایش دهید ، توجه داشته باشید که بک لینک انبوه از سایت های خبری نیز همین کار را برای وب سایت شما انجام خواهد داد حتی در بسیاری از موارد مشاهده شده است که بک لینک انبوه از سایت های خبری میتواند بیشتر از سایت های مرتبط بر روی سئو سایت شما تاثیر مثبت داشته باشد. همچنین باید بدانید که بک لینک انبوه در فوتر تاثیر کمتری نسبت به ساید بار سایت ها دارد.

خرید بک لینک

خرید رپورتاژ و بک لینک

وب سایت سئو تکنیک برای شما وبمستران و سئوکاران عزیز توانسته تمامی موارد بالا را محیا نماید البته با کیفیت بهتر نسبت به تمامی وبلاگ ها و وبسایت های موجود در سطج اینترنت چراکه سایت ها و وبلاگ های ساخته شده مخصوص لینک سازی تولید شده اند و موارد سئو در آنها کاملاً رعایت شده است تا بیشتری تاثیر را برای وب سایت لینک شده به ارمغان آورد.

لازم به ذکر است برای افزایش تاثیر رپورتاژ ها و بک لینک ها ، وب سایت سئو تکنیک به صورت رایگان لینک های تقویتی برای هر رپورتاژ را در نظر میگیرد یعنی بعد از اینکه شما رپورتاژ خود را ثبت کردید ما برای دومین مرحله رپورتاژ ها را تقویت خواهیم نمود تا وب سایت لینک گیرنده نهایت تاثیر را بگیرد.

کمپین تبلیغاتی

اجرای کمپین رپورتاژی برای وب سایت شما

وب سایت سئو تکنیک کمپین هایی را نیز برای شما وبمستران عزیز در نظر گرفته است که میتوانید با خرید این کمپین از تمامی موارد ذکر شده در بالا در یک کمپین استفاده کنید ، تجربه ما در زمینه سئو نشان میدهد که لینک سازی از جهات مختلف برای وب سایت بایستی صورت گیرد و این یعنی اگر شما بتوانید از هر مورد تعدادی را به سایت خود اختصاص دهید میتوانید پرچم وب سایتتان را در رتبه های برتر گوگل بکوبید.

لازم به ذکر است که کمپین رپورتاژی ارائه شده برای افزایش رتبه در هر کلمه کلیدی به صورت تضمینی ارائه میگردد.

 


کلمات کلیدی : بک لینک , خرید بک لینک , خرید لینک های seo , خرید لینک , خرید بک لینک انبوه , فروش بک لینک , خرید بک لینک معتبر , گرفتن بک لینک , خرید بک لینک با کیفیت , خرید بک لینک برای سایت , خرید بک لینک به سایت خود , خرید بک لینک دائمی , بک لینک دائمی , خرید بک لینک اینترنتی , بک لینک برای سایت , خرید بک لینک از سایت , لینک های seo , سفارش بک لینک , خریدن بک لینک برای ارتقاء وب سایت , افزایش بک لینک , سئو بک لینک