مقالات

بک لینک چیست؟

بک لینک در واقع به نوعی تقویت کننده وبسایت شما است که در نتیجه این تقویت رشد در نتایج جستجو را شاهد خواهید بود ، بعد از اینکه سایت شما در نتایج جستجو رشد کرد بدون شک بازدید کنندگان بیشتری را نیز دریافت خواهد کرد که بدین صورت شما میتوانید کالای مورد نطر خو را به افراد بیشتری نمایش داده و فروش بیشتری را نیز تجربه کنید.

چگونه یک بک لینک ثبت میشود؟

زمانی که یک سایت در مقاله ای وب سایت شما را لینک کرده باشد در واقع به سایت شما بک لینک داده است. این بک لینک ها به چند نوع هستن که از این دست میتوانیم به بک لینک های انکرتکست ، بک لینک های URL ، بک لینک های منبع و… اشاره کنیم.

بک لینک های مفید کدامند؟

بک لینک های مفید برای وب سایت شما بک لینک هایی هستند که از سایت های مرتبط و هم حیطه شما به سایتتان داده میشوند. اگر شما بتوانید از سایت های مرتبط بک لینکی دریافت نمایید در واقع بهترین نوع بک لینک برای شما خواهد بود. این مورد در مطالعات تمامی سئوکاران جدید و قدیمی ذکر شده است که تنها لینک های مفید که با سئو سفید مطابقت دارند لینک های مرتبط میباشند.

بک لینک های مضر کدامند؟

بک لینک های مضر نیز بک لینک های بی حساب و کتابی است که بسیاری از سئو کاران برای رشد سریع وب سایت و تحویل پروژه آنها را دریافت مینمایند. از جمله بک لینک های مضر میتوانیم به بک لینک از سایت های غیر مرتبط ، بک لینک از ساید بار ها ، بک لینک از منو یا فوتر و از این دست اشاره کنیم.

بهترین و قویترین نوع بک لینک ها کدامند؟

بهترین نوع بک لینک ها در واقع بک لینک های رپورتاژی هستند که از دانشگاه ها و دیگر سازمان ها به وب سایت شما داده میشود. این امر به سختی قابل انجام است اما در صورتی که شما بتوانید از دانشگاه ها لینکی دریافت کنید (البته به صورت فالو) میتواند در رتبه سایت شما بر روی تمامی کلمات تاثیر بسیار عالی داشته باشد. توجه داشته باشید علاوه بر این تاثیرات به نوعی اعتماد خود گوگل نیز به سایت شما بیشتر خواهد شد با این نوع از بک لینک ها ، پس توصیه میکنیم حتماً در بین لینک هایی که دریافت میکنید حتماً بک لینک های دانشگاهی نیز دریافت نمایید.

پاسخی بگذارید

اظهار نظر
نام*
ایمیل*
سایت اینترنتی*

*

code