مقالات

تکنیک های سئو در سال 2020

تکنیک هایی برای سئو در سال 2020

به این پست امتباز دهید
[Total: 0 Average: 0]

تکنیک هایی برای سئو در سال 2020

در این فصل چند تکنیک برنده را به شما خواهیم گفت که در حال حاضر بسیار خوب جواب میدهد و انتظار میرود در سال 2020 حتی بهتر اجرا شود.

📍محتوای پژوهشی منتشر کنید

وبلاگ نویسان و روزنامه نگاران اطلاعات را دوست دارند و اگر بتوانید آن ها را با نظر سنجی و آمار درگیر کنید ، آنها طوری با شما لینک میشوند ، که گویی جدایی وجود ندارد.

📌به عنوان مثال ، در سال 2019 ما 5 بخش از یک مطلب پژوهشی را منتشر کردیم و این 5 بخش 2،243 بک لینک ، 17.199 اشتراک گذاری و 202،345 هزار بازدید کننده داشت.

🔖نکته ی منفی درباره تولید محتوای پژوهشی این است که ، تحقیقات به مراتب کار بیشتری نسبت به یک محتوای ساده میطلبند ، اما وقتی درست و اصولی انجام شوند هزینه تلاش اضافی شما به طور کامل جبران میشود.

📌تولید محتوای بصری ( مخصوصاً تصاویر مفهومی )
درست مانند ویدیو ، محتوای تصویری به سرعت در حال رشد است.در حقیقت ، یک بررسی جدید نشان داده 87.5٪ بازاریابان از محتوای بصری استفاده میکنند .

📍 به لطف شبکه های اجتماعی مانند پینترست و اینستاگرام ، در سال 2020 همچنان شاهد رشد محتوای بصری خواهیم بود.

💡چگونه می توان از این روند بهره برد؟ محتوای بصری بیشتری تولید کنید … به ویژه تصاویر مفهومی

📍از لحاظ تجربی “تصاویر مفهومی” می توانند مانند یک اینفوگرافیک فانتزی اثر داشته باشند .(تصاویر مفهومی ، ان دسته از عکس هایی هستند که سایر سایت ها به راحتی میتوانند از آن ها در سایت خود استفاده کنند و وقتی این کار را انجام دادند، معمولا به سایت شما لینک هم میدهند.)

📌به عنوان مثال ، ما در یکی از مقالات از یک تصویر ساده مفهومی که ساخته بودیم ، استفاده کردیم و از آنجا که این تصویر ، محتوا را به طور جذابی نشان میداد ، مردم عاشقش میشدند و از آن در محتوای خودشان استفاده میکردند.

📍در واقع ، همین محتوای تصویری بالای 20 لینک برای سایت ما ایجاد کرده است.

🔖تقویت نظرات و انجمن ها

💡آیا نظرات وبلاگ به رتبه بندی شما کمک می کند؟ به نظر می رسد که : “بله!”

📍 در حقیقت ، گوگل اعلام کرده كه نظرات وبلاگ می تواند در رتبه بندی بسیار کمک کننده باشند .

📌سال گذشته گوگل گفت “نظرات در وبلاگ تاثیر زیادی در اینگیجمنت یا همان درگیر کردن کاربر را دارد تا اینکه مستقیما از شبکه های اجتماعی به سایتتان بیایند.

📍به عبارت دیگر ، گوگل می خواهد ببیند که شما یک مجموعه فعال در سایت خود دارید. ممکن است در سال آینده به این نظرات و انجمن ها امتیاز بیشتری نیز داده شود.

🔖ساخت بک لینک با پادکست مهمان

پادکست ها یکی از روش های مورد علاقه ما برای لینک سازی هستند.مثل پست مهمان بدون توضیحات اضافه، فقط آنرا نشان دهید و شیر کنید و بعد بک لینک های شیرین را دریافت کنید.

📌محبوبیت پادکست همچنان در حال رشد است. در حقیقت ، 90 میلیون آمریکایی حداقل به یک پادکست در هر ماه گوش می دهند (این رقم در مقایسه با سال گذشته 26 درصد افزایش داشته است)

📍این بدان معنی است که سال آینده احتمالاً موقعیت های بیشتری برای شما وجود دارد که بتوانید از پادکست ها لینک دریافت کنید.

📌حذف زامبی پیج ها

یکی از تکنیک های سئو که همیشه کار ساز میباشد ، حذف زامبی پیج هاست.

📍هر سایت صفحاتی دارد که اعتبار و ارزشی ندارند. در واقع داشتن تعداد انگشت زامبی پیج چندان مسئله مهمی نیست . اما زمانی که شما هزاران زامبی پیج دارید چطور ؟

در این شرایط امتیاز سئو داخلی شما پایین کشیده میشود.

برای مثال : سایت یکی از مراجعان 76 مقاله (کوتاه ) و کم كیفیت داشت ، بنابراین به او توصیه کردیم برای قوی شدن ، چندتا ازین محتوا هارو در هم ادغام و بقیه را حذف کند.

📌فکر میکنید چه اتفاقی افتاد ؟ میزان ترافیک طبیعی وی در مدت 30 روز 16.23 درصد افزایش یافت.

📌یکی دیگر از مشتریان سایتی برای تورهای خارجی داشت ، با یک بررسی خیلی زود متوجه شدیم که این سایت دارای 50 صفحه سرویس است که همه تقریباً به یک معنی هستند.بنابراین مشتری مطالب را از 50 صفحه در 4 صفحه طبقه بندی کرد و همین تکنیک ترافیک جستجوی آنها را 36.9٪ افزایش داد.

📌در مثالی دیگر : یکی از مشتریان سایتی در زمینه طراحی وب داشت و صرفا برای اینکه هر روز روی سایت محتوا برود ، مطالب بی کیفیتی را منتشر میکرد اما با مشاوره سپس ، در اوایل سال جاری ، او 45 پست بی کیفیت وبلاگش را حذف کرد.در ابتدا با افت شدید ترافیک روبه رو شد. اما با شروع کار الگوریتم ، ترافیک طبیعی وی به سرعت 32 درصد افزایش یافت.

 

🔗روش سوم : بازسازی لینک های شکسته

این روش یکی از بهترین تکنیک های لینکسازی سئو ودرعین حال سرگرم کننده ترینشان است.

📍برای این کار افزونه کورم check my links را بر روی مرورگر خود نصب کنید.

📌سپس پست های بلاگ رقبا را با این برنامه چک کنید و لینک های شکسته آن را پیدا کنید .

🔅لینک های صحیح با رنگ سبز و لینک های شکسته با رنگ قرمز نمایان میشوند.

📌حالا تمام کاری که نیاز هست انجام بدهید ، ارتباط گرفتن با مدیر سایت رقیب و مطلع کردن او از وجود لینک های شکسته درسایتش و جایگزینی انها با لینک صحیح میباشد .

🔖این پیام را برای مدیر سایت میتوانید ارسال کنید »
🔸
سلام
من در حال خواندن مقاله عالی شما درمورد تکنیک های سئو بودم که با یک لینک شکسته در صفحه درگیر شدم . من یک مقاله مرتبط با آن را دارم که فکر میکنم برای پست شما مناسب باشد.
اگر علاقه مندید به من اطلاع دهید
ممنون
🔸

📌شما به احتمال زیاد با این روش از رقیب خود لینک خواهید گرفت ، زیرا با حل مشکل محتوای او کیفیت مقاله و اعتبار وبسایتش را بالا برده اید.

🔅حواستان باشد یک پیغام مشابه را برای تمام رقبا نفرستید.

📌جالب نیست؟ در حقیقت ، این روش یکی از تکنیک های مورد علاقه برایان دین است و او بیش از 3K لینک به وب سایت خود را از این طریق ایجاد کرده است . فقط کافی است مدیر سایت را از وجود لینک شکسته باخبر کنید.

برچسب ها

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن